Gündem

Ekrem İmamoğlu'nun Kemal Sunal ve Küçük İskender paylaşımlarına beğeni yağdı!

Sabaha saatlerinde kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Küçük İskender ve Türkiye’nin en çok güldüğü komedyen olarka akıllara kazınan Kemal Sunal hakkında paylaşımda bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yaptığı paylaşımla Türkiye’nin önemli iki ismini anması takipçilerini mutlu etti.

İMAMOĞLU KEMAL SUNAL’I UNUTMADI

İlk olarak 19 yıl önce hayatını kaybeden Kemal Sunal hakkında paylaşımda bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,”#KemalSunal bu ülkenin gülen yüzüdür. Oynadığı karakterlerle de toplumun farklı kesimlerini çok güzel yansıtmıştır. Türkiye’nin zihninde hep özel bir yeri olacak. Kendisini saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

KÜÇÜK İSKENDER’E DUYARSIZ KALMADI

Şair Küçük İskender’in ölüm haberine de duyarsız kalmayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Uzun bir süredir kanser ile mücadele eden şair Küçük İskender aramızdan ayrıldı. Özgün tarzıyla şiir, roman, deneme, günlük gibi pek çok türde edebi eserler veren sanatçımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı dilerim.” paylaşımını yaptı.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı