Efsane Oyun Farmville Hayranlarına Kötü Haber! 31 Aralık'tan Sonra Artık Çalışmayacak!

Dünyada milyarlarca kişi tarafından oynanmış olan ve efsaneleşen FarmVille oyunun fişi çekiliyor. Zynga tarafından yapılan ve hizmete sunulan FormVille 31 Aralık'tan sonra artık oynanamayacak.

Efsane Oyun Farmville Hayranlarına Kötü Haber! 31 Aralık'tan Sonra Artık Çalışmayacak!
28 Eylül 2020 - 22:00

Facebook üzerinden oyun oynama geleneğinin başlamasına aracılık eden oyunlardan olan FarmVille için kritik bir bilgi paylaşıldı. Şu ana kadar tüm dünyada milyarlarca insan tarafından oynanmış olan FarmVille ömrünü doldurdu.

FARMVİLLE 31 ARALIK'TAN SONRA OYNANAMAYACAK!

Dünya oyun sektörünün en önemli şirketlerinden olan Zynga, popüler oyunları arasında bulunan Farmville'nin 31 Aralık 2020'den sonra artık oynanamayacağını duyurdu. Bu duyuru halen daha büyük bir ilgiyle oyunu oynayan insanlarda şok etkisi yarattı.FLASH PLAYER DESTEĞİNİN SONLANDIRILMASI PROGRAMLARI ÇÖP HALİNE GETİRECEK

Zynga tarafından yapılan açıklamada FarmVille'nin neden kullanımdan kaldırılacağı da ilan edildi. Adobe'nin Flash Player desteğini 31 Aralık 2020'de sonlandırması bilgisayar ve internet dünyasında çok sayıda programı ve işlemi çöp haline getirecek. Eski uygulamaların neredeyse tamamı güncellenmediği takdirde çalışmaz pozisyona gelecek. Bu nedenle FarmVille de ömrünü doldurmuş olacak.

ZYNGA ALTERNATİFLERİ HAZIRLADI!

Öte yandan Zynga yine de FarmVille tutkunlarına alternetifler sunmak için alt yapısını hazırlamış durumda. FarmVille'nin efsane versiyonu 31 Aralık'tan sonra oynanamayacak ama FarmVille 2: Tropic Escape ve FarmVille 3 oynanabilir halde kalacak ve kullanıma sunulacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum