Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer gibi oyuncuları ile izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kanal ve yapımcı arasında çıkan anlaşmazlık nedeniyle ani final kararı almıştı. Eşkıya hayranları bu kararın sonrasında sosyal medyada yoğun tepki gösterse de ne kanal ne de yapınca geri adım atmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncularının bundan sonra ne yapacağı da herkes tarafından merak ediliyordu. Oyuncular tek tek yeni projelerini açıklamaya başladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alparslan karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer de yeni bir dizinin kadrosuna katıldı. Sevilen dizinin Yıldızı Yunus Emre Yıldırımer yeni başlayacak bir dizide rol alacak ve Ocak ayında sete çıkacak. Peki Yunus Emre Yıldırımer hangi dizide oynayacak?

YUNUS EMRE YILDIRIMER HANGİ DİZİDE OYNAYACAK?

Yakışıklı oyuncu Yunus Emre Yıldırımer, Koliba filmin ATV için hazırladığı okul yolunda isimli projenin kadrosuna dahil oldu. Dizinin Ocak ayında sete çıkacağı öğrenilirken kadrosunda Fatih Al ve Nihal Büyükağaç gibi isimler yer alıyor. Yani Yunus Emre Yıldırımer yeni sezonda da ATV ekranlarında yayınlanacak Okul yurdunda dizisinde olacak ve ATV’de izleyici ile buluşacak.

edhonun-alparslaninin-yeni-adresi-belli-oldu-yunus-emre-yildirimer-o-dizinin-kadrosuna-katildi-2

ALPARSLAN KARAKTERİ İLE ÇOK SEVİNMİŞTİ

Yakışıklı oyuncu Yunus Emre Yıldırımer ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hayat verdiği Alparslan karakteri ile çok sevinmişti. Geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu oyunculuğu ile de kendini kanıtlamayı başarmıştır. Hayranları Yunus Emre Yıldırımer'in yeni projesini merakla beklerken okul yolunda dizisinde rol alacak olması izleyicileri mutlu etti.