Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Ozan Akbaba'nın yer aldığı Edho dizisinden heyecanlandıran haberler geldi! Yılan hikayesine dönen EDHO ile ilgili Blu Tv iddiaası doğrulandı!

Merakla beklenen yeni sezonunda 200. Bölümü tam yayınlanacakken son anda yayından kaldırılan ve yerien Baba Parası filmi verilen EDHO ile ATV arasındaki savaş sonuçlandı! ATV ile iplerin koptuğu bizzat Oktay Kaynarca tarafından açıklanan dizide flaş gelişme yaşandı!

EDHO izleyicileri her zaman umutla yeni bir haber beklemişti. O haber geldi! EDHO ekranlara dönüyor! 

Reytinglerde birinci olmasına rağmen Eşkıya Dünyaya Hükümdar ekibi ile sürtüşmesini sonlandırmayan kanal dizinin yerine koyduğu Destan dizisiyle yüzünü güldürmüş ve EDHO'nun tamamen üzerini çizmişti. Bu nedenle geri adım atan EDHO oldu! 

EDHO dijital ile anlaştı! Yönetmen Onur Tan ile senarist Bahadır Özdener, dizi için dijital platform BluTV ile anlaştı. Dizinin merakla beklenen 200. bölümü Blu Tv'de ekrana gelecek! 

Peki EDHO ne zaman başlıyor? Paralı mı olacak? Blu TV aylık ücreti ne? 

Edinilen bilgilere göre EDHO ay sonunda montaj ve ek sahnelerle film olarak BluTV platformunda izleyicileriyle buluşacak. 

Dizinin yeni bölümlerinin ise Şubat ayında çekimlerine başlanılacağı öğrenildi. Ancak Oktay Kaynarca yer alacak mı almayacak mı merak konusu. Çünkü Kaynarca bu sürecin iyi yönetilmediğini söyleyerek yapımcı Raci Şaşmaz ile tartışmış ve yeni bir proje için görüşmelere başlamıştı.