Fox Tv'nin yeni eğlence dolu programı Maske Kimsin Sen tam gaz devam ediyor. İlk 2 hafta Cumartesi - Pazar yayınlanan yarışma bu haftadan sonra sadece Cumartesi ekranlara gelecek.  

Yasak Elma'da bu sezon Kumru ve Yıldız savaşı damga vurmuştu. Yıldız ve Kumru arasındaki metres kavgası dizyi aştı gerçeğe taşındı! Biran Damla Yılmaz, Eda Ece'nin peşini bırakmıyor! Fox tv bu ikiliyi çok sevmişe benziyor! 

Jüri koltuğunda Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece'nin yer aldığı yurt dışından ödüllü format olan Maske Kimsin Sen programı güzel duyguları ile bir dönemin kaliteli yapımları Can Dostum, Benzemez Kimse Sana ve Huysuz'la Dans Eder Misin? gibi programları hatırlattı. Maske Kimsin Sen yarışması bir kaç saatliğine de olsa Twitter gibi sosyal medya platfromlarında her konuda uzman olarak yazan ikiyüzlü acıtasyonla çocuk, din gibi duyguları istismar ederek propaganda ile hayvanlara dair bile kin şiddet yayan akıl dışı kişileri unutturarak eğlenceli anlar yaşattı. 

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen, oyuncu Alican Yücesoy ve komedyen Doğu Demirkol'un jüri koltuğunda oturduğu sunuculuğunu ise Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si Tansel Öngel'in yaptığ Maske Kimsin Sen'de Yasak Elma sürprizi yaşanıyor! 

Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Ayna kostümünün altındaki ismin Biran Damla Yılmaz olduğu iddia edildi. Yasak Elma dizisinde Eda Ece ile birlikte yer alan Biran Damla Yılmaz Maske'de mi?

Yasak Elma'da Yıldız ve Kumru düşmanlığı Maske Kimsin Sen'e mi taşındı? Maske Kimsin Sen'de Ayna kostümünün altından Biran Damla Yılmaz'ın çıkması durumunda "Burada bile Yıldız'ın peşini bırakmıyor" yorumlarına sebep olacak gibi.