Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece Instagram hesabından yaptığı paylaşımla korkuttu! Eda Ece'nin babası rahatsızlandı mı? Eda Ece'nin annesi ve babası kaza mı geçirdi? Eda Ece'nin ailesine ne oldu?

Yasak Elma dizisinin başarılı oyuncusu Eda Ece sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını korkuttu.

Fox Tv'de yayınlanan Yasak Elma dizisinde başrolü paylaşan ve oynadığı Yıldız karakteri ile gönüllerde taht kuran Eda Ece sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarının korkmasına neden oldu.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Eda Ece yaptığı ppaylaşımda ailesiyle bir fotoğrafını paylaştı ve "Annem ve babam, bu hayattaki en değerli varlıklarım. Arayan soran herkese teşekkür ederim, annem iyi, babam da iyi olacak. Sizi çok seviyorum." diye yazdı. 

Ekran Alıntısı-16

Hayranlar Eda Ece'nin babası rahaysızlandı mı? Eda Ece'nin annesi ve babası kaza mı geçirdi diye endişendi. Henüz bir açıklama yapılmasa da öğrenilene göre Eda Ece'nin annesi ve babası Covid'e yakalanmış! Ece gelen sorular üzere "Covid" etiketi yaparak merakları giderdi.

Eda Ece'nin bu paylaşımına hem ünlü dostları hem de sevenleri geçmiş olsun dileklerini yazdı.