Fox Tv'nin Jüri koltuğunda Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, komedyen Doğu Demirkol ve oyuncu Alican Yücesoy'un yer aldığı sunuculuğunu Tansel Öngel'in yapıtığı Maske Kimsin Sen yarışması uzun zamandır görmediğimiz bir kalite, sanat ve eğlenceyi getirmişti.

Tüm dünyada yayınlanan ödüllü yarışma Maske Kimsin Sen ülkemizde tabi ki akıl dışı yorumlar aldı. Pagan satanist ayinlerinden çocuklarımıkz korkuyora kadar..

Yarışmanın sempatik jüri üyesi Eda Ece bu akıl dışı yorumlara dayanamayarak Twitter'dan cevap verdi. Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı başarılı oyuncu Eda Ece attığı tweette Maske Kimsin Sen yarışmasının yayınlandığı ülkeleri yazdı.

Maske Kimsin Sen yarışması ülkemizde Zaytung haberi gibi tepkiler aldı. Roman kahramanlarını canlandıran lise öğrencilerinin şikayet edilmesindne sokak hayvanları konusuna kadar bahanaler değişmedi!  

Eda Ece attığı tweette "Maske Kimsin sen tüm dünyada olan bir yarışma formatı "Masked Singer" yayınlandığı ülkeler ekte. Suudi Arabistan, Fas, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır da dahil." diye yazdı.