Yasak Elma dizisinin sempatik başarılı oyuncusu Eda Ece yeni yarışma programı Maske Kimsin Sen'e yapılan bir takım yorumlara inanamadı..

Ekranlarda uzun zamandır görmediğimiz bir kalite sanat eğlence getiren Maske Kimsin Sen yarışması Twitter'da yine akıl dışı yorumlara maruz kaldı. Eda Ece daha fazla dayanamadı ve bugün de gelen yorumlara dair düşüncelerini yazdı. 

Eda Ece Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yarışmada şok olmuş halindeki renkli fotoğraflarını paylaştı ve altına "Şok içindeyim" diye yazdı. Eda Ece'nin paylaşımına çok sayıda destek geldi.

Eda Ece paylaşımına gülme emojiler koyaraka akıl dışı yorumlara inanamadığını gösterdi. Ece paylaşımında şu ifdeleri kullandı;

"Şok içindeyim #MaskeKimsinSen Bu mutsuz günlerde, 50 ülkede yayınlanan rengarenk bir yarışma olan #maskedsinger formatını temiz kalple, eğlenmek, gülmek amacıyla yaptık ve seyircimiz sevdi, çok teşekkür ederiz! Zihniyeti aklı mantığı sağlıklı, temiz düşünceli, eğlenip geçmeyi bilen, iyi kalpli herkese sevgiler. art niyet aramak, yanlış ve uçuk fikirler ve kötülük sahibinin, bizle bir ilgisi yok, bizim aklımıza bile gelmez! Haftaya görüşürüz"