Ece Erken'in geçtiğimiz aylarda cinayete kurban giden avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan kalan 12 adet lüks saati tamı tamına 15 milyon liraya sattığı bu satışı duyan Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesinin çok öfkelendiği ve çocuklarının hatıra bıraktığı saatleri nasıl satarsın diye tepki gösterdiği iddia edildi.

Eski sunucu Ece Erken'in evli Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile görüşmesi ilk olarak magazine düşmüş daha sonra Erken'in Mahmutyazıcıoğlu'nun eşiyle kaldığı eve gece girerek bahçedeki arabaları çizdiği güvenlik kamerasına yakalanması magazin gündeminde olay olmuştu.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Ancak daha sonra Mahmutyazıcıoğlu eşinden boşanmış ve Ece Erken ile evlenmişti. İkilinin evliliği sürerken Mahmutyazıcıoğlu uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti.

Ece Erken olay sonrası sosyal medya hesabından katillerin yakalanması için paylaşımlar yapmıştı. Ancak daha sonra Erken'in o adamları tanıdığı hatta ailece beraber tatil yaptığı iddia edilmişti.

Ece Erken şimdide ölen eşi Mahmutyazıcıoğlu'nun milyonluk saatlerini sattığı ididasıyla karşı karşıya kaldı.

Günaydın'dan Gökhan Gökduman'ın iddialarına göre Ece Erken cinayete kurban giden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan kalan 12 adet lüks saati 15 milyon liraya sattı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesi de bu satışa oldukça öfkelendi.

Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesi o saatleri ilk evliliğinden olan iki çocuğuna hatıra kalmasını istediklerini söyleyerek Erken'in bu gizli satışına çok öfkelendikleri iddia edildi.