Ebru Şallı Evlat Acısından Kahroldu! Pars'ın Mezar Taşındaki Yazı Yürekleri Sızlattı!

Ebru Şallı ve Harun Tan'ın 9 yaşındaki çocukları Pars Tan'ın lenfoma hastalığı nedeniyle vefat etmesi büyük bir üzüntüye yol açtı. Bugün toprağa verilen Pars Tan'ın mezar taşında yazan yazı ise yaşanan acıyı daha da büyüterek görenlerin yüreğini sızlattı.

Ebru Şallı Evlat Acısından Kahroldu! Pars'ın Mezar Taşındaki Yazı Yürekleri Sızlattı!
18 Nisan 2020 - 15:59

Yaklaşık iki yıldır Lenfoma hastalığı nedeniyle tedavi gören Ebru Şallı ve Harun Tan'ın 9 yaşındaki çocukları Pars Tan önceki gece Koşuyolu Acıbadem Hastanesi'nde hayata veda etmişti. Küçük çocuğun vefat etmesi başta anne ve babası olmak üzere haberi duyan herkesi çok derinden üzdü.

Minik Pars Tan için dün cenaze töreni düzenlendi. Ebru Şallı ve Harun Tan'ın dostları koronavirüs tedbirlerine uyarak ünlü isimleri bu acılı günlerinde yalnız bırakmadılar. Kilyon Mezarlığı'na defnedilen Pars Tan'ın cenazesine mezar taşı damga vurdu.

Pars Tan'ın mezar taşına anne ve babası tarafından “Ponçik sen benimlesin” yazıldı. Mezar taşını görenler gözyaşlarına hakim olmakta büyük güçlük çektiler. Evlatlarını kaybeden acılı baba Harun Tan ve acılı anne Ebru Şallı'nın güçlükle ayakta durduğu görüldü.Oğlunu kaybeden Harun Tan ise bugün sosyal medya aracılığı ile medyaya yönelik tepkisini dile getirdi. Kısa bir açıklama yapan Harun Tan, “İnsanın en kederli gününde bile peşini bırakmıyorsunuz. Mezarda evlatlarını kaybeden anne ve babanın burnuna kamerayı dayamaya çalışıyorsunuz. Tabuttan çıkartılarak mezara koyulan bebeğin görüntüsünün kime ne faydası olabilir? Olmaz olsun böyle basın özgürlüğü, yerin dibine batsın. Yaptığınızdan utanın, leşe üşüşen kargalardan farkınız yok.” dedi.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum