Ebru Şallı 8 Yaşındaki Oğlunu Amansız Hastalığa Kurban Verdi!

Ebru Şallı, lenfoma tedavisi gören 8 yaşındaki oğlunu kaybetti. Evlat acısı yaşayan ünlü ismi zor günlerinde dostları yalnız bırakmadı.

Ebru Şallı 8 Yaşındaki Oğlunu Amansız Hastalığa Kurban Verdi!
17 Nisan 2020 - 14:20

 

Türkiye'nin yakından tanıdığı ünlü isim Ebru Şallı evlat acısı ile kahroldu. Lenfoma tedavisi gören oğlunu bu hastalığa kurban veren Ebru Şallı'nın dünyası başına yıkıldı.

Ebru Şallı'nın ünlü iş adamı Harun Tan ile olan  evliliğinden olan oğlu Pars Tan, uzun süredir gördüğü tedavi sonrasında amansız hastalığa yenik düştü.

Ebru Şallı'nın evladını kaybetmesi üzerine birbirinden ünlü isimler taziye mesajları yayınladılar. Ailenin acısını paylaştıklarını ifade eden ünlüler Ebru Şallı ve Harun Tan'ın hayatlarının en acı olayı ile karşı karşıya kaldıklarını belirttiler.

8 yaşında hayata veda eden Pars Tan için Işın Karaca, Hilal Cebeci, Deniz Seki, Yeşim Salkım, Meral Kaplan, Ece Erken gibi ünlüler sosyal medya üzerinden mesajlarıyla üzgün olduklarını ifade ettiler.

EBRU ŞALLI KİMDİR?

1977 yılında İstanbul'da doğmuştur. Türkiye Ebru Şallı'yı manken olarak tanımıştır. Adı sık sık magazin dünyasında anılan güzel manken 1997 yılında sürpriz bir şekilde Ozan Orhon ile evlenmiş ve sonra olaylı bir şekilde boşanmıştır. Dizilerde oyunculuk yaparak şansını deneyen Ebru Şallı bu alanda yeteneğinin olmadığını anladıktan sonra bir daha dizilerde yer almamıştır. İş adamı Harun Tan ile evlenerek ikinci evliliğini yapmıştır.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum