Gece saatlerinde Düzce'de hatalı sollama yapan aracın, bir başka araca çarpması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralanırken, 1 kişi hayatını kaybetti.

Araçların param parça olduğu ,1 kişinin can verdiği, 4 kişinin yaralandığı kaza olayı akşam saatlerinde Düzce'de meydana geldi.

Gelen bilgilere göre akşam saatlerinde Düzce'de Ankara karayolunda Emrecan A. isimli sürücünün kullandığı otomobil, yolda hız ilerlediği esnada, iddialara göre hatalı sollama yaptı ve karşı şeride geçerek Doğan G. idaresindeki bir araç ile Bülent E.'nin sürücüsü olduğu başka bir araca çarptı.

1 ölü 4 yaralı

KAza sonrasında araçlar param parça olurken, karayolu savaş alanına döndü.İhbar üzerinde bölgeye çok sayıda kurtarma ekibi ve sağlık personeli sevk edildi. Gelen ekipler yaptıkları incelemede Emrecan A., Bülent E., Doğan G. ile yolcular Hüseyin D. ve Ferhat Baştimar'ın yaralandığını tespit etti.Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ferhat Baştimar, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Gözden kaçırmayın

Survivor All Star'daki Kadına Şiddet İddiası İçin Emniyet ve RTUK Devreye Giriyor: Hani Kadın Beyanı Esastı? Survivor All Star'daki Kadına Şiddet İddiası İçin Emniyet ve RTUK Devreye Giriyor: Hani Kadın Beyanı Esastı?