Dizi Magazin

Duy Beni Yansıttığı Mesaj Dizi Hayranlarını Heyecanlandırdı!

Star TV ekranlarında yayınlanan Duy Beni dizisinin yaz döneminde iyi bir çıkış yapmamasına rağmen hikâyesi ile çok dikkat çekmeyi başardı.

Star TV ekranlarında yayınlanan Duy Beni dizisinin yaz döneminde iyi bir çıkış yapmamasına rağmen hikâyesi ile çok dikkat çekmeyi başardı. Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikilisinin yeni dizi çifti olarak öne çıkmış olduğu dizide çeşitli bir konsept ile oluşturulduğu için reyting sonuçları iyi bir şekilde gelmesi bekleniyordu.

İlk bölümde düşük olan reytingler 2 bölümde biraz daha iyi şekilde geldi. Dizi izleyicileri de sosyal medyada yaptıkları yorumlar ile güzel bir şekilde ilerliyorsunuz haftaya daha da üstüne çıkarak devam edilir şeklinde olumlu yorumlar paylaşıyor. Berk Hakman, Ege Kökenli, Durul Bazan ve Murat Dalbatan gibi ünlü isimlerin de dizi kadrosunda yer aldığı ayrıca genç yeteneklerden Helin Kandemir de bu dizide yer alıyor.

Duy Beni Dizisinin 2. Bölümünde Neler Oldu?

Duy Beni dizisinin yayınlanan 2. bölümü ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmış görünüyor. Bu sezon yaz döneminde yayınlanan dizilerin reytingleri çok düştü. Geçen sezon elde edilmiş olan yüksek oranlara ulaşmak mümkün gözükmüyor. Bu ortamda da Duy Beni dizisinin biraz yükselişe geçmesi dizi severleri fazlasıyla mutlu etti.

Duy beni 2 bölümü ile bütün kişiler AB ve 20+ABCI kategorilerinin tamamında en çok izlenmiş olan dizi olmayı başarmış durumda. Bütün kişilerde gelen ikincilik haricinde ABD 4 olan dizi ABCI’da ise 5.lig seviyesini gördü.

Dikkatleri Çekmeyi Başardı!

Güçlü hikâye konusu ve etkileyici sahneleri ile dizi izleyicilerine ekrana kilitleyen dizi sosyal medyada da uzun saatler trendler listesinde yerini korudu. Oyuncuların göstermiş olduğu performansları da izleyicilerden tam not alırken final sahnesinin çok konuşuldu.

Duy Beni dizisini ilgi ile takip edenler bu yükselişin başarısına sosyal medyada kutlar iken önümüzdeki hafta içinde birincilik hedefinin gerçekleşmesini istiyor. Star TV’nin yaz sezonunda büyük önem vermiş olduğu dizinin iyi sonuçları alması durumunda kış sezonunda da devam etmesi düşünülüyor. 21 Temmuz Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan Duy Beni dizisinin 3. bölümünün fragmanı da bir hayli etkileyici.