Dizi Magazin

Duy Beni Dizisi Ekranda Kalmaya Devam Edecek mi?

Star TV’nin iddialı gençlik lise dizilerinden olan Duy Beni ilk bölümden itibaren merakla takip ediliyor. Dizinin başında yapılan kazanın kim tarafından yapıldığı bilinse de aslında kazaya asıl sebep olanların kimler olduğu kimin olayı örttüğü izleyiciyi oldukça meraklandırmıştı. Daha sonrasında her şey izleyici tarafından anlaşılsa da dizi her hafta gizemini korumaya devam etti.

İlk bölümden itibaren hikâyesi tutan dizi yeni sezon da sezon finali yapan Camdaki Kız ve Mahkûm gibi güçlü izleyicisi oldukça çok olan dizilerin tekrar Perşembe günü ekrana gelmesiyle Duy Beni dizisinin ayakta kalmayı başarabilecek mi merak ediliyor.

Duy Beni Dizisinin de Ayrılıklar Yaşanıyor

Dizinin ilk bölümünden itibaren yakıştırılan ama hikâyeleri çok yavaş ilerleyen Bahar hoca ve Selim hocanın hikâyeden bu kadar erken ayrılacak olmaları izleyiciyi üzdü. Daha okuldaki zorbalıkla ilgili yeni elle tutulur bir şeyler yapmaya başlamışken diziden ayrılacak olmaları şaşırttı. Yaşanacak bu ayrılıktan sonra hikâyeye yeni karakterlerin gireceği konuşuluyor bunun hikayeyi nasıl etkileyeceği de henüz bilinmiyor. Yeni sezon da diğer dizilerin de ekran hayatına dönmesiyle Duy Beni için işler oldukça zorlaşacak. Hem hikâye olarak toparlaması hem de oyuncu kadrosu olarak toparlaması gerektiği açıkça görünüyor.

Bu ayrılıklar dizi de Melisa ve zorba tayfasına yararken Ekim ve Emine gibi zorbalıklara maruz kalan öğrenciler için oldukça zor günler yaşayacakları belli oluyor.

Leylanın Ekime Yaptığı Şeyler Yok Artık Dedirtti

Kazadan sonra çok değişen Leyla Ekimin arkadaşı dostu kardeşi değil de düşmanı oldu çıktı. Ekimin ona yaptığı hiçbir iyiliği görmeyen Leyla her bölüm izleyenleri sinir etmeyi başarıyor. Ekim’in Leyla’dan yana hiç akıllanmaması her bölüm aynı şekilde safça sevdiği adamı bırakıp Leylayı tercih etmesi Ekim karakterinin tepki almasına yol açtı.

Ekim’in Kanat’a kaza olayını itiraf ettirip bu ses kaydını Leyla’ya dinletmesine rağmen Leyla kendi için adaleti sağlamak yerine bu ses kaydıyla Ekim ve Kanat’ı ayırmaya niyetlidir sonunda başarıyor. Kanatın hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşacak olan Ekim arkadaşı için bu kadar savaş verip aşkından vazgeçmesine rağmen Leyla’dan hiçbir yardım görmeyecek aksine bundan keyif almaya bakacaktır.