Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Dursun Zehir kaybının baş şüpheli torun Kerim Bekar hareketleri ile izleyicileri çıldırttı. Dursun Zehir'i kim öldürdü?

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın sunumuyla kayıpları bulan yılların programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'de bu hafta Dursun Zehir olayı işleniyor.

Trabzon'da 71 yaşındaki Dursun Zehir'in baş katil şüphelisi olarak torunu Kerim Bekar gösteriliyor.

Dursun Zehir'in kızı Fatma Bekar öfke kontrolü olmayan haraketleri nedeniyle İstanbul'da Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırıldı.

71 yaşındaki Dursun Zehir'in hayatından endişe ediliyor.

Trabzon'da Araklı ilçesinde 71 yaşındaki Dursun Zehir'in rahatsızlandıktan sonra kızının yanına taşındığı öğrenildi. Ancak kızının öfkeli geçimsiz hareketleri Müge Anlı'yı bile çıldırttı. Telefonla programa bağlanan kolu komşu da Zehir'in kızı hakkında iddialarda bulundular.

6 Ekim 2021'de saat sabah 7.00 gibi evden çıkan Dursun Zehir'den bir daha haber alınamadı.. Dursuhn Zehir'in son görüntülerinde muhtarın arabasıyla şehir merkezine gittiği daha sonra yürüyerek pazar merkezine doğru yol aldığı görülüyor.

Dursun Zehir'in aylardır da emekli maaşını da çekmediği ortaya çıktığından hayatından endişe ediliyor.

Gözden kaçırmayın

Selvi Kılıçdaroğlu'nun Beymen Sweati Gündem Oldu! Selvi Kılıçdaroğlu'nun Beymen Sweati Gündem Oldu!

Zehir'in ailesi Zehir'in yanında kaldığı kızı Fatma'nın kayınbiraderi ve Zehirin torunundan şüpheleniyor. şüpheleniyor.

Torunlar Kerim ve Adem Bekar'ın hareketleri ise izleyenleri çıldırttı. Kerim Bekar'ın 35 yaşında koca bir delikanlı olmasına rağmen çalışmadığı dedesinden sürekli para alarak internet kafeye gittiği bundan da gocunmayan halleri izleyenleri çıldıttı. Torunların çelişkili ifadeleri de süpheleri kendilerine çekti.