Yeni dizi Dünya'yla Benim Aramda kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dünya'yla Benim Aramda dizisi konusu merak edildi. Dünya'yla Benim Aramda oyuncuları kim? Dünya'yla Benim Aramda oyuncu kadrosu? Dünya'yla Benim Aramda ne zaman hangi kanalda başlayacak?

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Ülkemize bu yaz gelmesi beklenen Disney Plus'ta yayınlanacak olan Dünya'yla Benim Aramda dizisi büyük merak uyandırdı. 

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstleneceği dijital platform Disney Plus için hazırlanan Dünya'yla Benim Aramda dizisi oyuncu kadrosu açıklanmıştı.

Dünya'yla Benim Aramda dizisinin senaryosunu Pınar Bulut yazarken dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturacak.

Dünya'yla Benim Aramda dizisinin kadrosu da büyük ilgi çekti. Merakla beklenen yeni dizi Dünya'yla Benim Aramda başrollerinde başarılı ve güzel oyuncu Demet Özdemir, son olarak Misafir adlı diziyle ekrana gelen Buğra Gülsoy ve Son Yaz dizisiyle büyük bri çıkış yakalayan Hafsanur Sancaktutan yer alıyor.

Peki Dünya'yla Benim Aramda dizisi konusu ne?

Yeni dizi Dünya'yla Benim Aramda'da Buğra Gülsoy iki kadın arasında kalan bir adamı canlandıracak ve olaylar bu yönde şekil alacak. 

Dünya'yla Benim Aramda dizisi ne zaman başlıyor?

Yeni başlayacak olan Dünya'yla Benim Aramda dizisinin Mart ayında sete çıkması planlanıyor.

2. ERKEK BAŞROL KİM OLACAK?

Dizide ilk olarak Kerem Bursin'e teklif götürülmüş ancak Hande Erçel'in Demet Özdemir'in yer alacağınıb duyunca bu projeye karşı çıktığı iddia edilmişti. Bursin'in adı geçerken Burağ Gülsoy ile anlaşıldığı açıklanmıştı. Dizinin diğer başrol erkek oyuncusu için ise görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.