Kamu Haberleri

Dünya Göz Hastaneleri ATT ve Diğer Pozisyonlarda Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Dünya Göz Hastanesi farklı illerde birçok pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılacak pozisyonlar şu şekilde belirtildi. Stok Kontrol Sorumlusu, Kurumsal Pazarlama – Saha Satış Uzmanı, Ameliyathane Personeli, Eczacı, Lazer Hemşiresi, Biyomedikal ve Lazer Teknikeri, Elektrik – Elektronik Teknisyeni, Uluslararası Sağlık Birimi Uzmanı, Acil Tıp Teknisyeni, Aşçı, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Temizlik Personeli, Hasta Kabul Vezne Personeli, Depo Sorumlusu gibi pozisyonlarda alımlar yapılacak.

Dünya Göz Hastanesi bu pozsiyondaki alımları İstanbul, Kocaeli, Gaziantep, Ankara, Antalya, Sakarya, Çorlu ve Tekirdağ illeri için yapacak. Bu poziyon ve illerde çalışmak isteyen adaylar belirli şartları taşımak zorundadırlar. En az lise mezunu olmak, vardiyalı çalışma düzenini kabul etmek, MS Office uygulamalarına hakim olmak, organizasyon yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma şartlarına ayak uydurabilecek kişiler iş ilanına başvurabilirler. 

Dünya Göz Hastanesi’nin açmış olduğu pozisyonlara başvuruda bulunmak için bu linke tıklayarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Her pozisyon için farklı başvuru şartlarını ve başvuru sürecini bu link sayesinde görebilir başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bazı pozisyonlar için tecrübe aranırken bazılarında aranmamaktadır. Genel itibariyle sağlık sektöründe çalışmış olmak avantajlı olsa da kesin bir kural olarak verilmemektedir. Çalışma şekli tam zamanlı olup başvurular 24 Ekim 2017 Salı günü itibariyle başlamıştır. İlanın yayından kaldırılma süresi ise 22 Aralık 2017 olarak belirlenmiştir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı