Gündem

Dün Gece Baykal’ın Ölüm Haberini Veren CNN Türk Spor Muhabiri Emre Tilev Sosyal Medya Hesabını Tepkiler Nedeni İle Kapattı

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın geçirdiği beyin kanaması sonrası durumunun kötüye gitmesi sonucu herkes hastaneden bir açıklama beklerken gece geç saatlerde CNN Türk spor muhabiri Emre Tilev twitter hesabından bir açıklama yaptı. Emre Tilev yaptığı açıklamada Çok üzgün olduğunu dile getirirken Deniz Baykal için Türk siyasetinin bir kilometre taşıydı diyerek baş sağlığı mesajı yayınladı.Bana gelen bilgiler doğrultusunda Deniz Baykalın beyin ölümü gerçekleşti diyen ünlü spor muhabiri yapmış olduğu bu iddad sonrasında eleştiri yağmuruna tutuldu. Yapmış olduğu bu paylaşım sonrası Sumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Özgür Özel bir açıklama yaparak Deniz Baykalın sağlık surumunun kötüye gittiğine ilişkin yapılan haberlerin tamamen asılsız olduğunu söyledi. Gelen tepkiler karşısında daha fazla dayanamayan CNN Türk spor muhabiri Emre Tilev sabaha karşı resmi twitter hesabını kapattı. 

Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal evinde gece yarısı rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Beyin kanaması geçirdiği anlaşılan ünlü siyasetçi yoğun bakıma alınarak tedavisine başlandı. 3 ameliyat geçiren Deniz Baykal’ın uyutulduğunu söyleyen hastane doktorları Deniz Baykal için ziyaret ysağı getirdiklerini açıkladılar. Durumunun kritik olduğu açıklamsını yaparken her türlü süprize açık olduklarını vurguladılar. Eğer herhangi bir komplikasyon gerçekleşmezse Deniz Baykal’ı en kısa zamanda uyandıracaklarını söyleyen doktorlar. Beyin ölümü gerçekleşti yolunda herhangi bir açıklamada bulunmadılar. Dün gece geç saatlerde sosya medya da dolaşan haberlerde Deniz Baykal’ın beyin ölümü gerçekleştiği haberleri yayılırken bu haberi CNN Türk spor muhabiri Emre Tilevile beraber birçok gazetecide paylaştı. Cumhuriyet Halk Partisi ise bu haberler karşısında bir açıklama yapma zorunda kaldı. Ve beyin ölümü gerçekleşmediği durumunun çok kötüye gitmediği yönünde gelen açıklamalar Deniz Baykal’ın ailesi ve sevenlerini rahatlattı. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı