Dünya

Donald Trump suikaste mi uğradı? Trump öldürüldü mü? Trump yaşıyor mu?

Beyaz Saray’da verilen acil durum ve ortaya atılan iddialardan hareketle paylaşım yapanlar Trump’ın öldüğünü ya da öldürüldüğünü dile getirerek sosyal medyayı salladı. Tumhaber.com olarak sizler için dün sosyal medyada bomba etkisini oluşturan Trump haberinin detaylarını araştırdık.

TRUMP’IN ÖLÜM İDDİALARI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı Pence’nin bütün planlarını, görüşmeleri açıklama yapmadan iptal ederek Beyaz Saray’a dönüşü basında ‘Acil durum’ olarak aktarılırken, bu esnada sosyal medyada ABD Başkanı Donald Trump’ın öldüğü ya da öldürüldüğü iddiaları ortalığı karıştırdı.

TRUMP SUİKASTE Mİ UĞRADI?

Bazı sosyal medya platformlarında Trump’ın suikaste uğradığına dair paylaşımlar yapılırken Beyaz Saray’dan iddialara cevap gelmemesi dikkat çekti. Pence’nin dönüşüne ilişkin yapılan açıklamada ise “Başkan Yardımcısının Washington’da kalmasını gerektiren bir durum ortaya çıktı. Acil bir durum yok” ifadelerine yer verildi.

TRUP ÖLDÜ MÜ? TRUMP ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Aynı zamanda gündemi sarsan iddilarına yönelik açıklama yapan üst düzey bir yetkilinin, “Konu Başkan’ın sağlık durumuyla ilgili değil. Ulusal güvenlikle ilgili de değil” dediği öğrenildi. Şuanda Trump’ın sağlık durumu hakkında açıklama bekleniyor. Trump’ın suikaste mi uğradığı, öldürüldüğü mü ya da öldüğü hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılmadı.

Trump hakkında gelecek haberler Tumhaber.com‘u takip ederek ulaşabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı