Küresel piyasalardaki kriz nedeniyle, döviz yükselmeye devam ediyor. Dolar 9.95 TL seviyesinde gezinirken, Euro ise 11.44 seviyelerinde tutunuyor.

Küresel piyasalardaki kriz nedeniyle, döviz yükselmeye devam ediyor.  Dolar 9.95 TL seviyesinde gezinirken, Euro ise 11.44 seviyelerinde tutunuyor.

Dolar 10 TL'ye yaklaştı

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

TÜİK tarafından açıklanan enflasyon sonrasında yönünü yukarı çeviren dolar ve euro yükselmeye devam ediyor. Öte yandan ABD'de açıklanan enflasyon rakamlarının 1990'dan bu yana görülen yüksek seviyeye çıkması ve Türkiye'de enflasyon-para politikası endişeleriyle yükselen kur 9,95'in üzerine tırmandı. Euro/TL aynı saatte 11.41 seviyelerinde işlem görüyordu.

Dolar yükselmeye devam ediyor! 10 TL'ye yaklaştı

Bir rekorda altından geldi

Küresel piyasalarda altın fiyatlarının 5 ayın zirvesini görmesi ve dolar/TL'deki yükselişle güçlenen gram altın fiyatları da bu sabah rekor kırdı. Altının gramı 590 liranın üzerine çıkarkençeyrke altın 963 TL'den alıcı buluyor. Küresel piyasalardan altının ons fiyatı 1.853 dolar düzeyinde geziniyor