Megastar Tarkan'ın ortalığı sallayan Geççek şarkısına Doğuş'un Geçmiycek şarkısı geldi. Doğuş Geçmiycek şarkı sözleri merak edildi.

Tarkan'ın Geççek şarkısı sosyal medyayı sallamıştı. Şarkı müzik platformlarından dinlenme rekorları kırmıştı. Tarkan'ın Geççeck şarkısı siyasi olarak yorumlanmış ve tartışma başlamıştı.

Tarkan'ın Geççek şarkısı sonrası Doğuş'tan Geçmiycek şarkısı geldi. Doğuş yeni klibi Geçmicek'i yayınladı. Doğuş'un Geçmicek şarkısı Tarkan'a gönderme yapıldı.

Şarkıcı Doğuş Geçmiycek klibinde gemi kaptanı olarak göründü. Doğuş, Tarkan'a gönder mi yaptınız söylentileri için de açıklama yaptı.

Doğuş kendisine yöneltilen Tarkan soruları için "Olabilir ya da olmayabilir. Bunun yorumunu dinleyiciye bırakıyorum. Yapılan yorumları saygıyla karşılıyorum fakat çok önceden zemini hazırlanmış bir şarkı bu. Ben sanatımı icra ederim sadece. 97'den beri bu böyle. Bence herkes kendi işine baksın" açıklamasında bulundu.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Doğuş'un Geçimicek şarkısının sözleri büyük merak uyandırdı. Şarkının sözleri henüz yayınlanmadı. Doğuş'un Geçmicek şarkı sözleri yayınlanır yayınlanmaz burada paylaşacağız.