Disney Plus bu yaz Ortadoğu ve Asya pazarına açılıyor! Bu yaz içlerinde Türkiye'nin de olduğu 42 ülke ve 11 yeni bölgenin yayın tarihleri açıklandı! Disney Plus Türkiye yayın tarihi ve üyelik ücreti de belli oldu! Peki Disney Plus platformuna nereden üye olunur? Disney Plus kaç TL? Disney üyelik ücreti ne kadar? Kaç para? Disney içerikleri neler?

Merakla beklenen Disney Plus platformu nihayet Türkiye'ye geliyor!

Şimdi en çok merak edilen konu Disney Plus kaç TL? Disney üyelik ücreti ne kadar? Disney platformu kaç para? gibi sorular da nihayet yanıt buldu.

Disney+, bu yaz yayına grieceği 42 ülke ve 11 yeni bölgenin lansman tarihlerini açıkladı. Disney Plus Platformu, Türkiye’de 14 Haziran’da yayına başlayacak. Disney Plus Platformun Türkiye üyelik ücreti aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak açıklandı.

Dünyanın en önemli animasyonları, kült film serileri, dizileri, programları be belgesellerinin yer aldığı Disney'in dizi ve film izleme platformu Türkiye yayın tarihi belli oldu!

Platformda Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’in yanı sıra 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok stüdyodan binlerce saatlik içerik ve yapımlar yer alacak!

Gözden kaçırmayın

Spotify hesabıma giremiyorum! Spotify bir şeyler ters gitti çözümü! Spotify hesabıma giremiyorum! Spotify bir şeyler ters gitti çözümü!

Tüm dünyada en çok bilinen pek çok yapımın imzasının bulunduğu Disney+ Türkiye içerikleri neler olacak?

Disney Plus Türkiye'ye özgü orjinal yapımlar için de Türkiye'den pek çok ünlü isimler anlaşma imzaladı.