Sabancıların çapkın ve magazin seven üyesi Hakan Sabancı bu sefer de oyuncu Dilara Aksüyek ile birlikte! 

Hakan Sabancı'nın yeni gözdesinin Dilara Aksüyek olduğu öğrenilirken sosyal medayda Aygün Aydın bu haberin ardından bu sefer Dilara Aksüyek'i hedef aldı. Hakan Sabancı ile aşk yaşadığını hatta daha bebek aldırdığını iddia eden Aygün Aydın bu haber üzerine yine atağa geçti.

Hakan Sabancı'yla mesajlaştıüğ görüntülerini paylaştıktan sonra Sabancı'dan engeli yiyen ve daha sonra bu durumu takıntı haline getiren Aygün Aydın bu seferde Dilara Aksüyek'i hedef aldı. Dilara Aksüyek ile Hakan Sabancı'nın aşk haberleri üzerine Aygün Aydın oyuncu Dilara Aksüyek'in kendisine benzemek için defalarca estetik ameliyat olduğunu iddia etti.

Peki Dilara Aksüyek kimdir? Dilara Aksüyek nereli? Dilara Aksüyek kaç yaşında? Dilara Aksüyek ne mezunu? Dilara Aksüyek oynadığı diziler hangileri?

Dilara Aksüyek son olarak Onur Bay ile aşk yaşamıştı. Ondan önce uzunca bir süre oyuncu Ceyhun Mengirlioğlu ile beraber olan Dilara Aksüyek şimdilerde Hakan Sabancı ile görüşüyor.

Dilara Aksüyek Kimdir?

24 Temmuz 1987 İzmir Karşıyaka doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak 2012 yılında "Evlerden Biri" dizisinde rol alana Dilara Aksüyek 2013 yılında başrolünde Özgü Namal ve Burçin Terzzioğlu'nun yer aldığı Merhamet dizide Narin'in kardeşi Şadiye'yi canlandırmış ve orada yıldızı parlammıştır. 

Son olarak ATV'de Baş Belası ve Star Tv'de İstanbullu Gelin dizilerinde yer alan Dilara Aksüyek'in yer aldığı yapımlar şu şekilde;

Evlerden Biri   

Merhamet   

Kadim Dostum   

Adı Mutluluk   

Muhteşem Yüzyıl: Kösem   

Mahrumlar   

İstanbullu Gelin   

Arıza   

Baş Belası