Bir çok dizide rol alan ve en çok 'Çukur' dizisi ile yıldızı parlayan, Dilan Çiçek Deniz, en son TV ekranlarının sevilen dizilerinden 'Alev Alev' de oynamıştı. Güzelliği ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra aşk hayatıyla da çok konuşulan Dilan Deniz, bir süredir de İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile büyük aşk yaşıyor.

Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson-1

Sevgilisiyle İstanbul'da olan Dilan Çiçek Deniz, sürpriz bir evlilik teklifiyle karşı karşıya kaldı. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü'nde evlenme teklifi alan Deniz, sevgilisine çığlıklarla evet yanıtını verdi. Gelen sürpriz evlilik teklifi sonrasında Arnavutköy'de bulunan bir mekana geçerek kutlama yemeği yiyen çift, gazetecilerin sorularını yanıtlamak için kameraların karşısına geçti.

Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson-2

Evlenme teklifine çok hazırlıksız yakalandığını belirten Dilan Çiçek Deniz, hala şokta olduğunu söyledi. Sevgilisinin ona köprüde evlenme teklifi yapmasının nedeni olarak kendisinin Asya'da, Thor'un da Avrupa'da olmasını söyleyen Deniz, sevgilisinin bu nedenle köprüde sürpriz yapmak istediğini ifade etti.

Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson-3