Kamu Haberleri

Devlet kurumlarına daimi KPSS’li KPSS’siz memur alımı! 2019 personel alımı!

Türkiye’de iş arayanlar için devlet kurumları istihdamı arttırmak amacıyla personel alım ilanları yayınlamaya başladı. Farklı devlet kurumları toplamda 154 kişilik personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre 154 memur devlet kurumlarına alınacak.

Devlet kurumları arasından Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak)  personel alımı yapacağını açıkladı.

İlk olarak ilan yayınlayan devlet kurumu Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı 3 eylül tarihinde yayınladı. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı 35 personel alımı için yayınlanan ilan da, “Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu İstanbul Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere, 9 uncu dereceden; 5 (Beş) adet Fon Denetçi Yardımcısı, 15 (Onbeş) adet Fon Uzman Yardımcısı ve 15 (Onbeş) adet Fon avukatı, kadrosuna atama yapılmak amacıyla yazılı ve sözlü giriş sınavı yapılacaktır.” Duyurusu yapıldı.

DEVLET KURUMLARI MEMUR ALIMI YAPACAĞINI DUYURDU

İkinci olarak ilan yayınlayan kurum ise Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak) oldu. 5 Eylül tarihinde Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak) tarafından yayınlanan ilanda 1 personel alınacağı açıklandı. Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak) tarafından yapılacak olan personel alımının uzman ve uzman yardımcısı olacağı aktarıldı.

Son olarak ise İçişleri Bakanlığı, Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 sürekli işçi alınacağı duyurulurken İçişleri Bakanlığı 100 Kaymakam Adayı Alım İlanı alınacağını duyurdu.

2019 PERSONEL ALIM İLANLARI

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYINIZ

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak)  Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYINIZ

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYINIZ

Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı