Devlet destekli borç kapatma kredisi başvurusu yapacaklar dikkat! Kampanya bitecek. Nakit ihtiyacınızı ne olması durumunda borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada son günleri yaklaştı.

Devlet destekli borç kapatma kredisi başvurusu yapacaklar dikkat! Kampanya bitecek. Nakit ihtiyacınızı ne olması durumunda borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada son günleri yaklaştı. Devlet destekli olarak Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden verilen borç transferi kredisi de 31 Mart tarihine kadar başvuru yapacak olan kişiler düşük faiz oranları ile bu kredilerden yararlanabilecek. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden diğer bankadaki olan güncel ihtiyaç kredisi ve güncel kredi kartı borçlarınızı kapatarak 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabileceksiniz. Bankalara borçları olan ve ödemekte zorluk yaşayan vatandaşlar bu kredileri istedikleri zaman başvurusunu gerçekleştirerek kendi hesaplarına yapılabilecektir. 

Ziraat Bankası

Borç kapatma kredisi dediğimiz zaman aklımıza gelen Devlet Bankası Ziraat Bankası olmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar aynı borç transferi kredisi de olduğu gibi kredi başvurularını banka şubelerinden ve internet siteleri üzerinden yapılabilmektedir. Banka sadece 50.000 TL değil 50.000 TL de ve üzerinde olan borçlarınız içinde sizlere kredi kampanyası yapmaktadır. 50.000 TL üzerindeki kredilerde banka sadece 24 ay vadeli olarak işlem yapmaktadır.

Kredi kullanacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası üzerinden yapmış oldukları bu kampanya sonrasında 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilir onaylanan tutar Kendi hesabına hemen yatırabilir. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Halkbank

kredi-n-1-1

Borç kapatma kredilerinde en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi de devlet bankası olan Halkbank olmaktadır. Özellikle emekli vatandaşların tercih etmiş olduğu bu banka üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak daha yüksek limitlerde de kredi kullanabiliyor. Halkbank şubelerinden ve Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ne kadar kredi onayı aldığınızı hangi borçlarımızın kapatılacağını ve üzerine ihtiyaç kredisi alıp alamayacağınız görebilirsiniz.