Ekonomi

Devlet destekli 12000 TL ödeme verilecek! 36 ay vadeli nakit kampanyası detayları açıklandı

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 12000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli nakit kampanyası yapılacağı açıklandı. Ziraat Bankası, devlet destekli olarak vereceği bu kredilerin kampanyaların, resmi internet siteleri üzerinden duyurdu.

Gelir belgesiz, masrafsız ve kefilsiz olarak 12000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlardan bazı şartlar isteyen bu üç bankaya yaptıkları kredi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirmeye devam etmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek, 12000 TL’ye kadar kredi kullanabilecek ve 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredi kampanyalarına katılabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, bankaların resmi internet sitelerine girerek buradaki kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmanız, sizden isteniyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa, daha yüksek limitlerde Kredi’lerini kullanabilmeleri için maaş şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Başvuru yapacak olan kişilerin bireysel müşteri olmaları durumunda ise banka şubelerine gitmeden işlemlerini internet bankacılığı üzerinden de yapacağını söylemek isteriz.