Devlet destekli 0.99 faizle nakit verilecek! Ziraat Vakıf ve Halkbank duyuru yapıyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanya duyurusu sonrasında vatandaşlara 0.99 faiz oranları ile nakit kredi verileceği açıklandı.

Devlet destekli 0.99 faizle nakit verilecek! Ziraat Vakıf ve Halkbank duyuru yapıyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanya duyurusu sonrasında vatandaşlara 0.99 faiz oranları ile nakit kredi verileceği açıklandı. Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, başvuru yapmadan önce banka kredi politikalarına uygun olup olmadıklarını bilmesi gerekiyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda devlet destekli olarak 0.99 faiz oranlarıyla kredi kullanacak olan kişilere banka sadece 20000 TL'ye kadar ve daha önce bankadan kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olan kişilere imkan tanımaktadır. 

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına katılarak, 20000 tl  0.99 faiz oranları ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan kişilerin kendi bankasından emekli maaş almasını isterken, sigortalı olarak çalışan kişilerin ise son işyerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olmasını görmek istemektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 0.99 faizle kredi başvurusu nasıl yapılır?

nakit-para (1)

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecektir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanya ile birlikte vatandaşlara 0.99 faiz oranlarıyla hızlı bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden alacağınız ihtiyaç kredisiyle birlikte sizlerde 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceksiniz. Size yakın olan banka şubesine kimliğinizle birlikte giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir veya bu bankada hesabınızın olması durumunda banka hesap numarası üzerinden aldığınız internet şifresiyle birlikte başvurunuzu internet ortamında yapabilirsiniz.