Devlet Bankası Atak Yaptı! Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Kullanıcılarına 10.000 TL Ödeme Vereceği Açıkladı. Bankamatik kartı olan kişiler 10.000 TL hemen hesabına yatıracak! İşte detaylar...

Devlet Bankası Atak Yaptı! Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Kullanıcılarına 10.000 TL Ödeme Vereceği Açıkladı. Bankamatik kartı olan kişiler 10.000 TL hemen hesabına yatıracak! İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan kişiler ihtiyaç kredisi almak istediklerinde 10.000 Türk lirasına kadar kredi kullanabilecektir. Bankanın müşterisi olanlar için kredi süreci her zaman daha kolaydır. Bankamatik kartı hesaplarına yatan kredide banka şubesine gitmeye gerek kalmaz ve kredi düşük faiz oranları ile verilir. Acil nakit ihtiyacı halinde günlerden hafta sonu olsa bile kredi başvurusu yapılabilir.

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere birkaç dakika içerisinde geri dönülür. İsteyen kullanıcılar kredi almak için internet bankacılığını ya da doğrudan banka şubesini tercih edebilirler. Bu tamamen isteğe bağlıdır. Başvurunun onaylanması halinde kredi bakiyesi beş dakika içerisinde hesaba yatacaktır.

Ziraat Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

devlet-bankasi-atak-yapti-ziraat-bankasi-bankamatik-karti-kullanicilarina-10000-tl-odeme-verece1

En çok tercih edilen kamu bankası olarak bilinen Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak için son iş yerinde altı aydır yani son 180 gündür çalışmış olma şartı aranır. Bankanın kredi politikalarına uygun olan kişilerin kredi başvuruları olumlu sonuçlanacaktır.

Emekli olanlar emeklilik maaşlarını Ziraat Bankasından alıyorsa yüksek limitli kredi kullanabileceklerdir. İhtiyaç kredisinin haricinde borç kapatma kredisi de alabilecek olan emekliler bütün banka borçlarını Ziraat Bankasına taşıyarak rahatlayabilirler.

Eğer emekliler maaşlarını Ziraat Bankası’na taşırlarsa kendilerine o yıla ait güncel promosyon miktarları üzerinden karşılıksız ikramiye ödemesi yapılacaktır. Ayrıca 10.000 Türk lirasına kadar emeklilere özel vadesiz kullanım için artı para olanağı da vardır.  

Banka şubelerinden ve internet sitesi üzerinden detayları öğrenebilir, güncel faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Son kampanyalara ayrıca bankanın sosyal medya hesapları üzerinden de ulaşmanız mümkündür.