Devlet Bankaları 0.89 Faiz Oranları ile Destek Verecek! Başvuru Yapanlar Devlet Destekli Ödeme Alacak. Son dakika devlet destekli kampanya için başvuru nasıl yapılır?

Devlet Bankaları 0.89 Faiz Oranları ile Destek Verecek! Başvuru Yapanlar Devlet Destekli Ödeme Alacak. Son dakika devlet destekli kampanya için başvuru nasıl yapılır? Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından başlatılan 0.89 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve kullanacaklarsa da yeni bir alacakları ev için konut kredisi kampanyasına katılarak, bu faiz oranlarından yararlanabilir. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Devlet destekli olarak verilecek bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, acil ihtiyaçları için kullanacakları bu kredilerde, ihtiyaç kredisinde 36 ay vade konut kredilerinde ise 120 ay vadeyle işlem yapılmaktadır. 

Destek almak isteyen kişiler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Düşük faiz oranları ile emekli kredisi kullanacak olan kişilerin, Vakıfbank veya Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alması veya maaşlarına bloke olmaması durumunda bu bankalara taşıması durumunda yüksek limitli krediler kullanarak en düşük faiz oranlarından yararlanacaklardır.

Vakıfbank 0.89 Konut Kredisi Başvurusu

son-dakika-bankamatik-karti-kullanan-emeklilere-70000-tl-odenecek-3-banka-birlesti-ve-kampanya-d1

Vakıfbank 500.000 TL’ye kadar olan konut kredilerinde kendi bankasından maaş alan müşterilere 0.89 faiz oranlarıyla konut kredisi vermektedir. Sizlerde eğer bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Banka 180 ay vadeye kadar konut kredisi veriyor. Sizde bu kredilerde onay almanız için kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması, gelir durumu iyi olması, sigorta durumunuzun son 6 aydır kesintisiz olması durumunda kredi onayı alabilirsiniz. Kredi onayı aldıktan sonra eve gönderilecek ekspertizin biçtiği değerin üzerinden %90’ına kadar kredi kullanacaksınız. Kredi başvurusu yaptıktan sonra hemen aynı gün içinde değerlendirileceksiniz.

Ziraat Bankası 0.89 Konut Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden de 0.89 faizlerle konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka konut kredilerinde 180 ay vadeye kadar imkan vermektedir. Kredi başvurusu yapacak müşteriler evraklarını hazırladıktan sonra en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunu yapabilirler. Şartlara uygun olmanız durumunda ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredinizi kullanacaksınız.