Medyada Erenköy tarikatının Nevşehir ‘halifesi’ olarak bilinen Cemil Usta’nın devlet erkanını ağırlaması geniş yer buldu. Ziyarette AK Parti’nin iki milletvekili, Vali hanım, belediye başkanı ve il başkanı da vardı.

Gazeteci İsmail Saymaz, ziyaretin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Ziyarette AK Partili iki milletvekili, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, belediye başkanı ve il başkanı da bulundu.

Devlet erkanı tarikat şeyhinin ziyaretinde: Milletvekilleri, vali, belediye başkanı...

Devlet bakan ve vekillerin tarikat ziyareti için "bir daha ki kalkışma görüşmeleri yapılıyor olabilir" denilerek özellikle sosyal medyada 15 temmuz darbe hatırlatması yapılırken " 2005'deki AB'ye tam üyelik müzakerelerinden yirmi sene sonra geldiğimiz noktaya bakın. içler acısı. " sözleri ile yorumladı.

Gazeteci İsmail Saymaz’ın sosyal medya paylaşımı ile öğrenilen ziyaret “İktidarın gözde tarikatlarından Erenköy’cülerin Nevşehir halifesi olan Cemil Usta, huzurunda devleti ağırlıyor. Ziyarette AK Parti’nin iki milletvekili, Vali hanım, belediye başkanı ve il başkanı da var.” Sözleri ile duyruldu.