Gündem

Devlet Bahçeli: Ülkemizin başına ne çoraplar ördüğü malumdur

Yakın zamanda yeni parti iddialarıyla gündeme gelen Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu yaptıkları açıklamalarla, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin tepkisini çekti.

Devlet Bahçeli, MHP grup toplantısında Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu hakkında isim vermeden sert eleştirelerde bulundu.

DAVUTOĞLU VE GÜL’Ü İSİM VERMEDEN ELEŞTİRDİ

Bahçeli, yeni partiyle ilgili olarak Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül’e ise isim vermeden tepki gösterdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, “Bir dönem başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı yapmış isimler birden bire yüksek sesle konuşmaya başlamışlardır. Bugün susma vakti değil çıkışı zamanlama itibarıyla oldukça manidardır. Bugüne kadar sanki hiç konuşmamış birisi gibi sızlanan kişinin ülkemizin başına ne çoraplar ördüğü malumdur. Eski başbakanın sistem eleştirileri gerçekten trajikomiktir. Ülkemizin stratejik derinlikte boğulmasının zeminini hazırlayanların ortaya çıkmaları açıklanamaz. Siyasal bünye yeni bir parti kurulmasına kapalıdır. Sandık başına gittiğinde ‘Her şey çok güzel olacak’ mesajı verenler, aldıkları sufle her neyse gereğini yapmaya başlamışlardır. Yeni parti kurmak isteyenler buyursun kursunlar. Konuşanlara tavsiyem geçmişlerine bakmaları.” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı