Dev Transfer Teklifi! Trabzonspor Ekuban'ın Bonservis Bedelini Belirledi!

Spor Toto Süper Lig'in lideri Trabzonspor'un futbolcularına transfer teklifleri yağıyor. Son gelen teklife göre Ganalı yıldız Caleb Ekuban için Al-Hilal kesenin ağzını iyice açtı.

Dev Transfer Teklifi! Trabzonspor Ekuban'ın Bonservis Bedelini Belirledi!
26 Nisan 2020 - 01:05

 

Liglere koronavirüs nedeniyle mecburi ara verilince kulüpler yeni sezon hazırlıklarına yönelme fırsatı buldular. Her kulüp yeni planlamasını yaparken transfer piyasası şimdiden hareketlenmeye başladı.

Transfer teklifleri ile en çok muhatap olan kulüp ise Trabzonspor oldu. Kadrosunda çok sayıda yıldız oyuncu barındıran Trabzonspor'da en son olarak Ganalı yıldız Caleb Ekuban'a transfer teklifi geldi.

Suud Arabistan ekiplerinden Al-Hilal, Caleb Ekuban'ı transfer etmek için Trabzonspor'a 10 Milyon Euro transfer teklifinde bulundu. Ekonomik durgunluk sebebiyle tüm kulüpler büyük bir buhranda boğuşurken Trabzonspor'a gelen bu teklif adeta ilaç oldu.

Trabzonspor, Suudi Arabistan ekibine transfer görüşmelerine başlayabileceklerini belirtirken Ekuban için bonservis bedelini 15 Milyon Euro'ya çıkarmaları gerektiğini iletti.

Al-Hilal'in Sırp teknik direktörü Vladan Milojevic'in Ekuban'ın transferinde ısrarcı olması sebebiyle Al-Hilal'in bonservis teklifini 15 Milyon Euro çıkartması bekleniyor.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum