Manisa Alaşehir'de yaşayan 64 yaşındaki Ahmet Uysal isimli vatandaş dün akşam oynanan Galatasaray Fenerbahçe maçında gol heyecanına dayanamayıp olduğu yere yığıldı. Yaşlı adam tüm çabalara rağmen kurtartılamadı.

Futbolseverleri üzen olay geçtiğimiz akşam Manisa Alaşehir'de yaşandı. 

Gelen bilgilere göre ilçede yaşamını sürdüren 64 yaşlındaki Ahmet Uysal isimli vatandaş akşam Galatasaray Fenerbahçe arasındaki maçı izlemek için bir kahvehaneye gitti.

Gol heyecanına dayanamadı

Maçı heyecanlı bir şekilde izleyen Uysal, uzatma dakikalarında gelen golle birlikte sevinçten ayağa kalktı ancak yaşlı adam bir süre sonra fenalaşarak yere yığıldı.

Gözden kaçırmayın

Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar! Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar!

Tüm müdahalelere rağman hayatını kaybetti

Maçı izleyen diğer vatandaşlar durumu fark edip, Uysal'ı hemen en yakın hastaneye götürdü. Ancak  Ahmet Uysal burada yapılan tüm müdahalelere kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ahmet Uysal’ın kesin ölüm sebebinin araştırılması için İzmir Adli Tıp Kurumuna sevk edildiği öğrenildi. Hasta bir Fenerbahçe taraftarı olan Ahmet Uysal'ın üç katlı evinin duvarına Fenerbahçe ve Türk Bayrağı resmi yaptırdığı öğrenildi.