Denizli'de Oğlunu Vahşice Öldüren Babadan Kan Donduran İtiraf! Cinayeti Bu Yüzden İşlemiş!

Denizli'de yangın çıkan evde tespit edilen cesedin ardındaki gizem polislerin sıkı takibi sonrasında ortaya çıkarıldı. E.K. isimli şahıs oğlunun kafasını çekiçle ezerek öldürmüş ve cesedi yakmak için yangın çıkartmıştı. Cinayetin sebebi ise polislerin yaşlı adamı sorgulamasının ardından ortaya çıktı.

Denizli'de Oğlunu Vahşice Öldüren Babadan Kan Donduran İtiraf! Cinayeti Bu Yüzden İşlemiş!
26 Nisan 2020 - 16:45

 

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bulunan Anafartalar Mahallesi'nde bu sabah bir evde yangın çıktı. 3 katlı apartmanın ilk katından dumanlar tüm mahalleyi sardı. Yangını gören mahalle sakinleri hemen itfaiye ve polis ekiplerine durumu ihbar ettiler. Yangın çok fazla büyümeden olay yerine itfaiye yangını kontrol altına alarak söndürmeyi başardı.

Çıkan yangının ardından polis ve itfaiye ekipleri yangının çıkış sebebinin bulabilmek için eve girdiklerinde bir ceset ile karşılaşınca şok oldular. Polis ekibi kısa süre içerisinde cesedin evde yaşayan E.K.'nın oğlu Mustafa Kaplan'a ait olduğunu tespit etti. Daha detaylı bir araştırma yapılması gerektiğini düşünen polisler evde saklanmış halde ve üzerinde kan bulunan bir çekiç ele geçirdiler.

Polislerin evde bir ceset ve kanlı çekiç bulmalarının ardından gözler evde yaşayan baba E.K.'ya çevrildi. Ayak üzeri yapılan ilk sorguda E.K. çelişkili ifadeler verip büyük bir telaş belirtileri gösterince araştırmayı derinleştirmek amacıyla göz altına alındı.

Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri tarafından sorguya alınan E.K. çok geçmeden cinayeti itiraf etmek zorunda kaldı. Oğlunu çekiçle vahşice öldürdüğünü söyleyen katil baba cesedi de yakarak ortadan kaldırmak için evde yangın çıkarttığını itiraf etti.

Cinayet itirafında bulunan baba E.K., oğlunu neden öldürdüğü konusunda da polislere “Yıllar önce kızımı kaçıran şahsı öldürdüm. Bu cinayeti işlemek oğluma düşerdi. O yapmayınca ben yapmak zorunda kaldım. 10 yıldır onun yüzünden hapis yatıyorum. Pişman değilim bana yaptığının hesabını sordum. Öyle evlat olmaz olsun.” dediği belirtildi.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum