Denizbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre ev hanımları, çalışanlar ve emekli vatandaşları sevinçten havalara uçuracak harika bir paket hazırlandı. Bu paketin açılmasıyla beraber yarından itibaren bu üç grubun hesabına nakit para dağıtılacak.

Denizbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre ev hanımları, çalışanlar ve emekli vatandaşları sevinçten havalara uçuracak harika bir paket hazırlandı. Bu paketin açılmasıyla beraber yarından itibaren bu üç grubun hesabına nakit para dağıtılacak.

DenizBank’tan Süper Paket

Denizbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekli, çalışan ve ev hanımları açısından yeni bir kredi paketi hazırlandı. İhtiyaç kredisinden faydalanacak olan 18 yaşından büyük hemen herkesin başvuru işlemlerini gerçekleştirebileceği bu kredi paketine katılmak istiyorsanız banka kredi koşullarına uygun bir müşteri portföyü çizmeniz gerekir. Denizbank, gerek sosyal medya hesapları üzerinden gerekse de kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyurular ile beraber vatandaşlara 55 bin TL’ye kadar nakit kredi limiti hazırladığını duyurdu. Denizbank üzerinden gerçekleştirilen bu kampanyalara katılım sağlayacak olan vatandaşların ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde 5 dakika içerisinde çok hızlı bir biçimde banka üzerinden kredi onayı almaları mümkündür.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, akıllarında herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde bankanın SMS kredi servisine başvuru işlemlerini gerçekleştirerek oturdukları yerden ne kadar kredi onayı aldıklarını öğrenebilir. Banka kredi notu 1300 ve daha da üzerinde olan yurttaşların Denizbank üzerinden gerçekleştirecekleri bu kredi kampanyası müracaat işlemleri sonrasında 5 dakika içerisinde Kredi neticelerini öğrenmeleri mümkündür.

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşların daha önce banka ile herhangi bir ilişkilerinin bulunması durumunda cep telefonlarının mesaj bölümüne girerek kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaralarını da yazarak bu mesajı 3280 numarasına iletmeleri halinde banka tarafından kredi onayı kendilerine verilecektir.

denizbankin-ev-hanimlari-calisan-ve-emekliler-icin-hazirladigi-paket-yarin-aciliyor-peki-icinde

Banka tarafından verilen kredi onayı akabinde işlemi gerçekleştirecek olan yurttaşlar, Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile beraber 36 aylık vadeli 55 bin TL'ye kadar kredi onayı alacaktır.

Denizbank müşterisi olan vatandaşlar ise banka şubelerine daha gitmelerine gerek kalmadan ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Denizbank mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra buradan ihtiyaç kredisi başvurusu işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlardan onaylanan krediyi anında Denizbank hesabına yatırmaları mümkündür. Kampanya ayrıntılarını öğrenmek istiyorsanız ve banka üzerinden kredi başvuru işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız faiz oranları ile hesaplamalarını Kendi resmi internet sitesi üzerinde bir yapabilirsiniz.