Denizbank ve Garanti BBVA Bankası Kredi Puanı Düşük Olan Kişilere İhtiyaç Kredisi Olarak 30.000 TL Vereceğini Açıkladı. Son dakika haber geldi. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Denizbank ve Garanti BBVA Bankası Kredi Puanı Düşük Olan Kişilere İhtiyaç Kredisi Olarak 30.000 TL Vereceğini Açıkladı. Son dakika haber geldi. Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden banka kredi puanı düşük olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 30000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Denizbank ve Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilerin hızlı birşekilde sonuçların öğrenebileceğini söyledi. Kredi kullanacak olan vatandaşların, Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanması durumunda 5 dakika içerisinde kredi sonucunu hemen olabilecek. 

Denizbank üzerinden 30000 TL başvuru nasıl yapılır?

Eğer bankalardan kredi alamadıysanız ve banka kredi notunuz düşük ise Denizbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak için size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gitmeniz gerekiyor. Denizbank, başlattığı bu ihtiyaç kredisi kampanyasında banka kredi notu düşük olan kişilere sigortasına veya emekli olma durumuna bakarak, bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. 

Denizbank şubeleri üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında banka, değerlendirmeye, gene müdürlük tarafında yapacak ve sizlere 30000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi tanımlayacak. Eğer bu bankadan emekli maaş almıyorsanız ve emekliyseniz emekli maaşınızı o bankaya taşıyarak, 100000 TL'ye kadar da hem ihtiyaç kredisi, hem de diğer bankadaki olan borçlarınızı kapatmak için borç transferi kredisi kullanabilirsiniz. 

Denizbank1

Garanti Bankası, 30000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, Denizbank'ta olduğu gibi kredi başvurusu için kimlik ve gelir belgesiyle birlikte en yakın Garanti Bankası şubesine gitmesi gerekiyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankasi ve sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek şube yetkisi onayında krediniz onaylanırsa hemen aynı gün içinde hesabınıza para yatıra bileceksiniz. Garanti Bankası, ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de ön başvuru almaktadır. Garanti Bankası, resmi internet sitesine giriş yaparak ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. düşük faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde kredi ödemelerinin ilk taksidinde 45 gün veya 90 gün erteleme yapma imkanınız da bulunmaktadır.