Ekonomi

Denizbank ve Akbank, Ev hanımlarına ve Çalışmayan vatandaşlar, 50000 TL ödeme yapacağını açıkladı

Denizbank ve Akbank, ev hanımlarına ve çalışmayan vatandaşlar, 50000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Denizbank ve Akbank üzerinden sizlerde 50000 TL’ye kadar nakit kredi kullanarak başvurunuzu gerçekleştirip, bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 50000 TL’ye kadar verilecek olan kredilerde banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar istedikleri zaman kredi alabilecek. Denizbank ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartları uygun olan tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak da diledikleri zaman kredi kullanabilecek ve onaylanan kredileri hesaplarına istedikleri zaman yatırabileceklerdir.

Denizbank ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi…

Denizbank ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olarak ihtiyaç kredinizi hemen hesabınıza yatırmak istiyorsanız, 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredilere, SMS atarak hemen başvurunuzu gerçekleştirip, onay alabilirsiniz.

Denizbank ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda, şubelere gitmeden, yapacakları kredi başvuruları için cep telefonları üzerinden SMS atması isteniyor. Denizbank, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak, şu şekilde başvuru yapabiliyor.

Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonların mesaj kısmında kredi yazıp, daha sonra boşluk bırakıp kendi kimlik numarasını yazıp 44 25 numarasına göndermesi durumunda kredi imkanından faydalanabilir.