Denizbank ve 2 Bankanın Yaptığı Bu Açıklama Bayram Ettirdi! Muslukları Sonuna Kadar Açan Bankalar 100.000 TL Ödeyecek. Denizbank ve 2 bankadan yapılan açıklama sonrasında 100.000 TL nakit nasıl alınacak belli oldu. İşte detaylar...

Denizbank ve 2 Bankanın Yaptığı Bu Açıklama Bayram Ettirdi! Muslukları Sonuna Kadar Açan Bankalar 100.000 TL Ödeyecek. Denizbank ve 2 bankadan yapılan açıklama sonrasında 100.000 TL nakit nasıl alınacak belli oldu. İşte detaylar...

Denizbank ve bankalar tarafından yapılan açıklama sonrasında 100000 TL'ye kadar hızlı birşekilde artık gelir belgesiz kredi onayı alacağı açıklandı. Denizbank Garanti Bankası ve Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar, 100000 TL ye kadar hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirerek nakit onay alabilecek. ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Denizbank, Garanti Bankası ve Finansbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılarak sizlerde 36 ay vadeye kadar işlem yaparak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu üç bankanın yaptığı kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Başvurular nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden 100.000 TL'ye kadar başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlem yapmak için SMS atabilir. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderebiliyor. Başvuru yaptıktan sonra sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucu gelir, onaylanan tutarı en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz. 

Denizbank1-1

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması veya emekli olması durumunda en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğini söyleyebiliriz. Garanti Bankası, ayrıca, kendi resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu almaktadır. 

Finansbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlarda internet sitesi, internet bankacılığı ve bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabileceği gibi TC kimlik numarasını 50 30 numarasına göndererek SMS ile de kredi başvurusunda bulunabilir.