Ekonomi

Denizbank ve 1 özel bankadan nakit kampanyası duyurusu yapıldı!

Akbank ve Denizbank, yeni kredi kampanyalarında ihtiyaç kredisi kullanacak bireysel müşterileri de değerlendirerek, 70000 TL’ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi vereceklerini açıkladı. Hızlı bir şekilde başvurabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlarımızın 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Kredi başvurusunda bulunmanız durumunda Akbank ve Denizbank hızlı bir şekilde TC Kimlik numaranız üzerinden sorgulama yaparak sonucu belirleyecek ve kredi başvurusunda bulunmanıza izin verecektir. 70000 TL’ye kadar kredi kullan.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka kredi notunuzun 1300’ün üzerinde olması gerekiyor. Akbank’ın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında yapılan bu duyurunun ardından ihtiyaç kredisini kapatmak ve kredi kullanmak isteyen vatandaşlara hizmet veriyor. Aynı zamanda banka şubelerinde. Sadece ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 70000 TL’ye kadar onay alıp almadığınızı görmek istiyorsanız bankanın SMS kredi hizmetine başvurabilirsiniz.

Akbank kredisine SMS ile başvuracak vatandaşlar 70000 TL’ye kadar kredi alabilecek, ekip telefonlarına kredi yazıp boşluk bırakarak 44 25 kimlik numarasına gönderebilecek. Akbank Direkt uygulamasına da kolayca kredi verildi.

Başvurularını Denizbank üzerinden yapmak isteyen vatandaşlar, Akbank’ta olduğu gibi SMS ile kredi başvurusunda bulunabiliyor. Cep telefonunuzdan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredimi yazın, bir boşluk bırakın, kimlik numaranızı yazıp 32 80’e gönderin. Kredi değerlemesi 50000 TL’ye kadar 36 ay, 50000 TL ile 70000 TL arasında 24 ay vadeli olarak yapılacaktır.

SMS ile kredi onayı alırsanız banka şubelerine giderek kimlik kartınız ile kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi web sitesinde bir kredi kampanyasına katılarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.