Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler bankanın yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılmak istiyorsan ben kadın resmi internet sitesi üzerinden de yayınlanan Kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekiyor. 

Denizbank özellikle acil ihtiyacı olan vatandaşlar için yapmış olduğu 10.000 TL nakit kredi kampanyasında gelir belgesiz olarak vatandaşlara Kredi imkanı sunmaktadır. Bankalar üzerinden yapılan kampanyalardan bir tanesi olan ve kişilere gelir belgesiz olarak 10.000 TL'ye kadar ödeme yapılan bu Kredi kampanyasına denizbank'ta başladı. Denizbank banka kredi politikası uygun olduğunu düşündüğüm müşterilere 10.000 TL'ye kadar kredi onayı veriyor ve bu kredi onayı ile birlikte 36 ay vadeye kadar kredi ödemesi tablosu oluşturuyor. 

Denizbank kredi notu 1200 ve üzerinde olan vatandaşlar için başlatmış olduğu Bu kampanyada kendi bankası'nda hesabı olan kişileri mobil uygulama üzerinden kredi kullandıracağını duyurdu. Denizbank hesabınız varsa banka şubelerine gitmeden Denizbank üzerinden hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Sms ile kolay başvuru yapılıyor

Cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına gönderin. Yapmış olduğunuz mesaj ile kredi başvurusu Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu olacak. Kredi kullanacak olan vatandaşlar sms ile ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum yoksa bu şekilde mesaj atmalı ve sonucunu beklemeli. Yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonucu olumlu ise size en yakın DenizBank şubesine giderek mesajda yazan tutar kadar krediyi kimliğinizle kullanabilirsiniz. SMS ile kredi onayı aldığımız zaman banka sizden gelir belgesi istemez ve sadece kimlik ve kredi kullanmanıza izin verir. 

denizbank-banka2

Denizbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerde internet bankacılığı şifresi olarak Denizbank mobil uygulamasına giriş yapabilir ve istedikleri zaman buradan Kredi başvurusunda bulunabilir.