Ekonomi

Denizbank SSK Bağkur ve Memur Emeklisine 30.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı!

Denizbank SSK Bağkur ve Memur Emeklisine 30.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden alacakları krediler ile birlikte 36 ay vadeli kredilerini hesaplarına yatırabileceği bir kampanya başladı.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilerin emekli maaşları banka üzerinden alınması şartı ile birlikte 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 30000 TL gelir belgesi olarak verilmektedir. Denizbank üzerinden daha önce başvurularını gerçekleştirmeyen vatandaşlar, kredi işlemlerini yapmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredi başvurularını yapabilecekler ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak aynı gün içinde kullandırılmaktadır.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına ön başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilerin emekli maaş hesapları üzerinden alacakları internet şifresi önemlidir. İnternet şifresi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek Denizbank, mobil uygulaması üzerinden şubelere gitmeden hesaplarınızı ödemeler yatırabilirsiniz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılacağını, başvurular haricinde cep telefonunuz üzerinden SMS atarak ta bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmanız mümkün olmaktadır, banka kredi puanı yüksek olan vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihini yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak gönderirler ise, Cebimde Kredi Kampanyasına katılarak başvuru yapmış olacaklar.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan emekliler emekli maaşlarının bu bankalara taşımaları durumunda daha yüksek limitlerde krediler alarak diğer bankadaki olan borçlarında kapatma kredisi kullanabilir.