Ekonomi

Denizbank SMS ile Kredi Vermeye Devam Ediyor! Eylül Sonuna Kadar Bu Kredilerden Faydalanın!

Denizbank üzerinden SMS atarak kredi başvurusunda bulunacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar ödenecek olan yeni kredi limitleri belirlendi. SMS ile başvuru yapmak için sizlerde bu bankanın uyguladığı kredi politikalarına uygun vatandaş olmanız durumunda hızlı ve anında kredi kullanabilirsiniz. Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler nakit kredi kullanmak için banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması yeterli olacaktır.

Denizbank kredi başvurusu

Denizbank kredi şartlarına uygun olan tüm bireysel müşteriler için başvuru kolayca yapılıyor. Başvuru yapacak olan kişilere 3 ay ertelemeli krediler veriliyor. SMS ile başvuru yapmak için 3280 numarasına ücretli mesaj atmanız gerekmektedir. Denizbank 3280 numarasına attığınız mesaj ile birlikte sizlerde anında kredi alabileceksiniz. KREDİM TC KİMLİK DOĞUM TARİHİ yazarak (gg.aa.yy) bu mesajı 3280 numarasına gönderebilir ve bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank üzerinden yapılacak olan bu başvurularda şartlara uygun olan ve bankadan kredi kullanan kişilere düşük faizlerle ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacaktır. Sadece SMS ile değil, Denizbank resmi internet sitesine girerek de buradan başvuru yapabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına web sitesi üzerinden katılan kişilere 3 ay ertelemeli kredi anında verilmektedir.