Ekonomi

Denizbank, SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlara 50000 TL ödeme yapacağını açıkladı

Denizbank, SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlara 50000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlemler yapılarak, 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak verilecek olan bu kredilerden, cebimde kredi kampanyasına katılarak düşük faiz oranlarıyla kredi alabileceğinizin haberi geldi.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirecek, Denizbank üzerinden hemen kredi onay alabilirsiniz.

Denizbank, SMS ile kredi başvurusu

Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılarak, 50000 TL kredi ödemesi almak istiyorsanız, öncelikli olarak banka kredi puanınızın 1400 üzerinde olması gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi başvurusu için cep telefonları üzerinden ücretli mesaj atması gerekiyor.

Cep telefonunuz üzerinden kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndererek, bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.