Ekonomi

Denizbank SMS atarak onay veriyor! Artık para sıkıntısı kalmadı!

Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada 50000 TL SMS atarak onay verileceği açıklandı. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 50000 TL ödeme verileceği duyuruldu. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların 36 ay vadeli olarak 50000 tele kredi kullanabilmeleri için şubelere gitmeden işlem yapmaları gerekmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden DenizBank Cebimde kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız ücretli bir mesaj atacak ve yapmış olduğunuz bu mesaj ile birlikte aynı gün içinde kredi ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz. Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olursunuz.

Cep telefonunuz üzerinden atmış olduğunuz mesaj ile birlikte kredi onayı almanız durumunda size en yakın DenizBank şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte bu kampanyaya katılabileceğinizi söyleyerek, sizlere onaylanan tutarı gelir belgesiz olarak verilmektedir.

Denizbank hesabınızın olması durumunda başvuru yapmak istiyorsanız, bankanın mobil uygulamasını veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapmanız istenmektedir.