Denizbank sabah 08.00'de sosyal medyada duyurdu! Emekliye SMS ile nakit imkanı bugün başladı. Nakit isteyen emekliye Denizbank hemen destek verecek.

Denizbank sabah 08.00'de sosyal medyada duyurdu! Emekliye SMS ile nakit imkanı bugün başladı. Nakit isteyen emekliye Denizbank hemen destek verecek. Denizbank üzerinden emekli maaş alan veya emekli maaş almayı, banka kredi puanı yüksek olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilerin hızlı birşekilde sonuç alacakları kampanya başladı. Denizbank, yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere cep telefonlarından mesaj atarak işlem yapacak ve hemen, kredi onayı verecek. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

55000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekli emekli maaşını Denizbank'a taşıması durumunda 100000 TL'ye kadar nakit kullanacak ve diğer bankadaki olan tüm banka borçlarını kapatarak, kredi kullanmış olacak. Denizbank'ın başlatmış olduğu bu kampanya katılmak isteyen vatandaşlar, başvuruların hızlı bir şekilde yapabilecek ve cep telefonu üzerinden SMS ile işlenmeye çok yapacaktır. 

DenizBank'tan emekliye sms ile başvuru imkanı başladı

denizbank-bonus-kredi-karti-kullanan-yada-basvuru-yapana-10-bin-tl-odeme-yapiyor1

Denizbank üzerinden emekli olan vatandaşlar sms ile emekli kredisi kampanyasına katılabilir. DenizBank emekli maaşı alıyorsanız cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına mesaj gönderin. 3280 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar kadar kredi hemen banka hesabınıza yatacak. 3280 numarasına gönderdiğiniz mesaj sonrasında kredi onayı alırsanız size en yakın DenizBank şubesine giderek gelir belgesiz olarak bu Kredi kullanabilirsiniz. 

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar uygun faiz oranları ile kredilerine kullanırken ayrıca diğer bankadaki olan borçlarını kapatan borç kapatma kredisi kampanyasına da katılabilirler. Denizbank üzerinden verilen ihtiyaç kredilerinde 50.000 TL'ye kadar ödenecek olan Kredi de 36 ay vade ile kredi kullandırırken 50.000 TL üzeri ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar Denizbank üzerinden 24 ay vade ile kredi kullanabilir.