Denizbank Ramazan Bayramı için duyurdu! Düşük faizli 10000 TL nakit isteyenler için başvuru yapılması yeterli olacak. Bankadan yapılan açıklamada son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Denizbank Ramazan Bayramı için duyurdu! Düşük faizli 10000 TL nakit isteyenler için başvuru yapılması yeterli olacak. Bankadan yapılan açıklamada son dakika haberi geldi. Denizbank üzerinden 10000 TL'ye kadar nakit isteyen kişiler için başvuruları hızlı birşekilde yapılmaktadır. Düşük faiz oranları ile nakit kullanacak olan kişilere verilecek olan 10.000 TL ödemelerde, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, kimlik numaraları üzerinden yapılan sorgulama sonrasında nakit kredi kullanabilir. 

5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebileceğiniz SMS kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler, Denizbank'ın, Ramazan Bayramı için vermiş olduğu düşük faizli kredilerden yararlanabilir. 1.94 faiz oranları ile birlikte vatandaşlara kredi imkanı tanıyan, Denizbank'a aylık ödemesini 36 ay vadeli olan ihtiyaç kredisinde 413 TL taksit olarak yatırmanızı istiyor. 

Denizbank üzerinden kullanacağınız 10.000 TL ihtiyaç kredisinde, dilerseniz daha düşük vadelerde de ödeme tablosu oluşturabilir ve SMS ile kredi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, ayrıca banka müşterisi olması durumunda da 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebilecekleri nakit kredi kampanyasına internet bankacılığı aracılığıyla ulaşabiliyor. 

Denizbank, hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı şifresi almak istiyorlarsa başvurularını 36 ay vadeye kadar Denizbank, mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat yapabilir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabilir, sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. Denizbank kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu, Nakit kampanyasında hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara sonuçlarına hemen veriyor. Denizbank kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlattığı bu kampanyadan ayrıca emekli olan kişilere de onay veriyor. Emekli maaşınızı banka üzerinden alıyorsanız, 10000 TL ve üzerinde Emekli Kredisi kullanabilirsiniz. 

Denizbank SMS Kredi 

denizbank-1-1

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını hemen hızlı bir şekilde kendi cep telefonları üzerinden yapabiliyorlar. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına gönderin. 

Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecek, onaylanan tutarı, hemen hesabınızda göreceksiniz. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, banka üzerinden kredi onayı almaları durumunda en yakın şube aracılığıyla kredi kullanabilir.