Ekonomi

Denizbank nakit kredi isteyenlere şartsız 5000 TL ödeyecek! Faizsiz olması önemli!

Nakit ihtiyacı olan kişilere banka hemen destek ödemesi verecek. Sadece Denizbank müşterisi olmanız durumunda 5000 TL’ye kadar kredi sıfır faizle ödenecek. Nakit kredi almak isteyenler özellikle bankaların yaptıkları bu kampanyaların tekliflerine özel olarak araştırmalar yapıyor. Denizbank tarafından yapılan yeni duyuruda ise 5000 TL almak isteyenlere çok müthiş bir haber verildi. Denizbank nakit kredi alacak kişilere acil ihtiyacı olması durumunda hemen aynı gün içinde nakit avans vereceğini duyurdu.

Nakit derdine son!

Nakit derdine son sloganıyla bankadan 5000 TL’ye kadar faizsiz kredi verileceği açıklandı. Denizbank bu kredi kampanyası ile birlikte ayrıca 1 yıllık Blu TV aboneliği de hediye edecek.

Denizbank 1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya dahilinde Denizbank, 5 bin TL’ye varan nakit avans fırsatını yüzde 0 faizle sunuyor. Denizbank Mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak işlemlerinizi yapacak ve 5000 TL aldığınızda bu parayı 6 taksit ile geri ödeyeceksiniz. Denizbank yeni müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu olumlu olan kişilere bu desteği ödeyeceğini açıkladı. 5000 TL’ye kadar verilecek olan bu kredi taksitli nakit avans olarak sizin hesabınıza artı para olarak yatacaktır.

Kampanyada sunulan taksitli nakit avans tutarı, kredi kartının onaylandığı günün iki iş günü içerisinde tanımlanıyor. Onaylanan kredi limitine göre 250 TL ile 5.000 TL arasında Taksitli Nakit Avans kullanımı yapılabiliyor ve bu kampanyada vade süresi de 6 ay olarak belirleniyor. Denizbank internet sitesinden detayları öğrenin…