Denizbank nakit kampanyası bugün resmen başladı! Aylık ödemesi olmayan 50.000 TL ödeme hemen veriliyor. Nakit ihtiyacı olan kişiler için harika bir haber!

Denizbank, başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde 50000 TL'ye kadar nakit onay vereceğini resmen duyurdu. Başvuru yapacak olan vatandaşların ihtiyaç kredisi olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılmaları için bazı şartlar uygulanmaktadır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan kampanya duyurusuyla birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi kullanabilecek. 

Denizbank'ın başlatmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka kredi puanı yüksek olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve onsekiz yaşından büyük olması yeterli olmaktadır. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını, Denizbank internet sitesi üzerinden Denizbank'ın SMS Kredi Servisi üzerinden ve Denizbankanın şubeleri üzerinden istedikleri zaman yapabileceklerdir. başvurularınızı yapmış olmanız durumunda sizin TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi başvurunuzun onay alıp alamadığına görebileceksiniz. 

Denizbank'tan kredi kampanyası

denizbank-100bin-1

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

55 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak verilecek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması durumunda kampanyaya hiçbir engel olmadan katılabilir. Denizbank 55 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız SMS atabilir bankanın resmi internet sitesine girebilir veya size en yakın banka şubesine giderek gelir belgesiz kimlikle başvuru bırakabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası olarak yapacağı bu Kredi kampanyasına vermiş olduğu faiz oranı ise kişilerin Kredi notuna göre uygulanan kredi faiz oranıdır. Kredi puanı 1500 ve üzerinde olan vatandaşlar daha düşük faiz oranlarından yararlanarak DenizBank'ın Kredi kampanyasına gelir belgesiz olarak katılabilir.