Denizbank yeni düzenlediği bir kampanya ile birlikte müşteri çekmeye hazırlanıyor. Günümüzde pek çok kişinin kredi kartı kullandığı düşünüldüğü zaman ve bu süreçte birden fazla kredi kartı tercih ettiği belirlendiği zaman Denizbank kredi kartı ürünlerini pazarlamak ve müşteri portföyünü geliştirmek için harekete geçtiğini duyurdu.

Denizbank internet sitesi üzerinden yeni kredi kartı ve buna uygun kampanyası hakkında bir açıklamada bulundu. Banka üzerinden kredi kartı başvurusu yapan ve değerlendirmeler sonrasında onay alan vatandaşlara indirim müjdesi verildi. Ancak kredi kartı başvurularının bireysel kredi kartları üzerinden yapılması ve mutlaka onay alınması gerekiyor. Böylece vatandaşa onaylanan başvurunun ardından 600 lira indirim müjdesi verilecek.

3 AY GEÇERLİ 600 LİRA İNDİRİM MÜJDESİ VERİLDİ

Denizbank üzerinden kredi kartı alan vatandaşlara kampanya kapsamında verilecek indirimin 3 ay boyunca geçerli olması bekleniyor. Bu süreç internet üzerinden yapılan alışverişler için geçerli olacak. Alınan kredi kartı ile yapılan başvuruların hemen ardından 3 ay boyunca geçerli olacak 600 lira indirimin sağlanması bekleniyor.

Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunmak ve çeşitli avantajlardan yararlanmak isteyen vatandaşların banka şubeleri, mobik bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı gibi kanallar üzerinden başvurularını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecekleri belirlendi.

DENİZBANK KREDİ KARTI İNDİRİM DETAYLARI BELLİ OLDU

2-39

Denizbank kredi kartı kampanyası ile birlikte başvurunun ardından gelen ilk 3 ay boyunca internet üzerinden yapmış olduğu tüm alışverişlerde işlemlerin en az 200 lira en dazla 600 liralık kısmını indirim olarak alabilecekler. Kartını bu kampanya için kapatıp sonrasında yeni başvuruda bulunanların ise kampanyanın şartlarından yararlanamayacakları belirlendi.